Logo

Gumi 195/60-15

Број на оглас: 3290492 | Објавен на: 15.06.2019, 19:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 letni gumi Sava so dimenzija 195/60-15.Gumite se vo dobra sostojba...Cenata I e 3.000 den za site 4 gumi.Cenata e FIKSNA.

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 zac

Потврден огласувач