Logo

FRIZIDER KOMBINIRAN - NO FROST

Број на оглас: 3290560 | Објавен на: 03.09.2019, 14:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 5.000 МКД
5.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


077 588 669 !!!
077 588 669 !!!
Ispraven Funkcionalen Ladi Odlicno
- Ima Golema Dlaboka Komora
5000/den Ne e NI Pola Cena

INF Posle 09:00 na tel- - 077 588 669
SAMO NA OVOJ BROJ- 077 588 669

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач