Logo

се продава куќа

Број на оглас: 3290734 | Објавен на: 23.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 104 m²

Број на спратови: Високо приземје

Греење: Нема

Дворна површина: 1500 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Година на градба: 1970

Година на реновирање: 2019

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 4 Паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: с.Миравци, Гевгелија

Цена: 30.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со големо дворно место. вкупна површина на земјиштето е 1500квадрати. Куќата е со внатрешна површина од 104 квадрати и сега целата внатрешност е реновирана. Има подрум и помошна просторија.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Ацо

Потврден огласувач