Logo

Mercedes 200 Cdi w203 CL-Sportcoupe 2007

Број на оглас: 3290895 | Објавен на: 07.09.2019, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Купеа

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 3.800 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes c200 122ps uvezena od germanija reg na bg tabli eu4 moze i na mk vtor gazda servisna dva kluca bez nikakvi zabeleski poveke inf 078697756 Tome

  Валандово

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач