Logo

PIROTSKI KILIMI

Број на оглас: 3290927 | Објавен на: 01.07.2020, 02:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Вид на оглас: Се продава


Продавам рачно изработен ПИРОТСКИ килим (ткаен), рачно нов не користени
dimenzi 3.0x2.40m

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач