Logo

DELOVEN PROSTOR VO KRIVA PALANKA

Број на оглас: 3290930 | Објавен на: 01.07.2020, 02:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 40 m²

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава Деловен простор од површина 40м2 наменет за канцелариски простор, непосредно се наоѓа на 15 метри од главната улица Свети Јоаким Осоговски.Просторот располага со посебен влез, веце и балкон.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач