Logo

Umetnicki sliki Dimitar Stojcevski

Број на оглас: 3290934 | Објавен на: 01.07.2020, 02:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Се продават осум цртежи изработени од познат македонски академски сликар Димитар Стојчевски, техника комбинирана, димензи 35х23 цм, еден цртеж 25 еура сите осум 130 еура.Испорака по карго.

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач