Logo

Се изнајмуваат две вили во Љубаништа со сопствена плажа

Број на оглас: 3291054 | Објавен на: 20.06.2019, 16:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Број на соби: 3

Греење: Дрва

Наместена: Да

Цена: 20 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмуваат две вили на тивко место во природа, со сопствена плажа, тревни дворови, камини за скара, комплетни апарати за домаќинство, приватни купатила и се што ви треба за совршен одмор. Погодно за парови, фамилии или друштва.
Локација - на 500 метри од кампот Љубаништа на обала спрема Свети Наум.
Загарантирана уживанција!
Тел. 075 706 488 или
075 220 922

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Valentin

Потврден огласувач