Logo

SE PRODAVA HOTEL VO OHRID, NASELBA LAGADIN

Број на оглас: 3291237 | Објавен на: 11.06.2019, 12:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600.000 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Вид на оглас: Се продава


* ШИФРА 3742
Импулс агенција за недвижности продава хотел на атрактивна локација на Охридско крајбрежје во населба Лагадин.

- 1,200м2
- 800м2 плажа
- 600м2 тераса
- 4 нивоа (приземје и 3 ката)
- Реновиран 2018

- цена 1,600,000 eur

☎️ Јованка 077 740 024
Димитар 070 233 123
Импулс Агенција за Недвижности

Огласи од: Impuls Real Estate

Impuls Real Estate

UL. DIMITRIJA CUPOVSKI
Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Impuls Real Estate

Потврден огласувач