Logo

Iveco 35S11

Број на оглас: 3291336 | Објавен на: 01.08.2019, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Kombeto e vo odlicna sostojba.Istecena registracija

  Валандово

Прати Е-Маил

  Dimitar

Потврден огласувач