Logo

GOLF 5 TDI -GTI

Број на оглас: 3291354 | Објавен на: 12.07.2019, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 4.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🇨🇭🇨🇭GOLF 5  -  2.0 TDI - GTI - 2004 -🇨🇭🇨🇭
🇨🇭Информации за возилото » -GTI Пакет ,  ABS Airbag ESP Radio / CD / Алуминиумски Бандажи 17” Борд компјутер Електрика на Ретровизори Електрични Прозори Греачи на Седишта  Греачи На Ретровизори Климатроник ДВОЗОНСКИ Кожен Волан Хром Пакет Централна Брава Дополнителни информаци Увезена од Швајцарија  2 Оригинални клуча Платени сите давачки до Регистрација 240.000 Поминати Со СЕРВИСНА КНИШКА  - -  100% Гаранција На Километри
      🇨🇭- Без Замени - 071-666-554🇨🇭

       

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Adnan

Потврден огласувач