Logo

SE PRODAVA MASA METAL -STAKLO

Број на оглас: 3291455 | Објавен на: 14.11.2019, 05:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MASA METAL -STAKLO vo odlicna sostojba neostetena kupena od Jugoexport za 6 lica
tel. 070380607

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Jordan

Потврден огласувач