Logo

Mikrobranova LEOV vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3291509 | Објавен на: 25.06.2019, 10:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
1.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mikrobranova LEOV vo odlicna sostojba.Malku e koritena,potpolno ispravna...

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 dino

Потврден огласувач