Logo

VW JETTA 2.0TDI 143KS EURO 5 2009 GODINA

Број на оглас: 3291610 | Објавен на: 02.12.2019, 09:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW JETTA 2.0 TDI 143KS 2009GODINA

OD OPREMA POSEDUVA:
-KLIMA
-ABS
-ESP
-AIRBAG
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-PODESUVANJE NA VOLAN
-HALOGENKI
-PODESUVANJE NA SVETLA
-RADIO NA CD,AUX,BLUETOOTH
-6 BRZINI

EKONOMICEN MOTOR 4,6L/100KM

EURO 5

DESNA STRANA VOLAN


 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач