Logo

Prodavam alfa 156 dizel jtd

Број на оглас: 3291694 | Објавен на: 19.06.2019, 09:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 30000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam alfa 156 dizel jtd vo dobra sostojba so ful oprema moze i zamena daj te ponuda tel 075 642 412

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Adbe

Потврден огласувач