Logo

plug dvobrazden

Број на оглас: 3291724 | Објавен на: 03.12.2020, 19:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam poveke vidovi na plugove edno brazdeni,obrataci,dvobrazdeni obrataci moze za poveke info na te.071491070 spaso.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач