Logo

lada niva 1.9td

Број на оглас: 3291747 | Објавен на: 19.08.2019, 12:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava lada niva 2001 so fabricki 1.9td peugot motor komplet servisirana promeneto potisna lamela drug lager ulje filtri cauri amortizeri pravo novi bandasi i gumi.za podetalni imformacii javetese.na 077623339

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  xxxxxxx

Потврден огласувач