Logo

Plac pozati Ata petrol

Број на оглас: 3291822 | Објавен на: 31.05.2020, 15:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2500 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 80 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


2.500 m2
Cmimi 80 eu m2.
Cist imoten list
Kont : 072 755 733

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 oglasnik

Потврден огласувач