Logo

Se izdava namesten stan 65m2 vo Aerodrom

Број на оглас: 3292997 | Објавен на: 26.09.2019, 08:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 65 m²

Греење: Централно

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Цена: 180 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Staonot se naoga vo neposredna blizina na sportskata sala Jane Sandanski, kompletno e namesten.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  STUDIO HOUSE

Потврден огласувач