Logo

Внатрешни врати - Ностра Пиана Златен Даб

Број на оглас: 3293060 | Објавен на: 12.07.2019, 14:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.990 МКД

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


ПРЕМИУМ Колекција Ностра.

Кај оваа колекција вратните крила се изработени целосно од дрво и се масивни.

Редовна цена. 13690 ден.
Цена со 20% ПОПУСТ. 10990 ден.

Во таа цена добивате комплет врата, со каса до 16 cm, первази, 3 шарки и Италијанска Bonaiti брава со клуч. Стаклото е вклучено во цената.

ГРАТИС ДОБИВАТЕ ПРЕМИУМ ИТАЛИЈАНСКИ КВАКИ

БОЈА: златен даб

Мерки за вградување.
висина 205 cm. | ширина 70, 80, 90, 100 cm.

Доставата е вклучена во цената.
Монтажата не е вклучена во цената.


————————————————————

ДОСТАВА.
5-7 работни дена.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Casa Porte (претпријатие)

Потврден огласувач