Logo

PRAVOSMUKALKA SAMSUNG NOV

Број на оглас: 3293440 | Објавен на: 12.06.2019, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava PRAVOSMUKALKA Samsung kako Nov. Koristen e 8 mesece. Se prodava poradi toa sto imam dobieno Nov na podarok

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач