Logo

Se prodava frizider

Број на оглас: 3293637 | Објавен на: 17.06.2019, 13:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava frizider gorenje.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Zarko

Потврден огласувач