Logo

MERCEDES W210 E220 d CLASSIC REG+Z.KART-06-2020 MOZNA ZAMENA

Број на оглас: 3293825 | Објавен на: 12.07.2019, 22:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 350000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


CENATA E SAMO ZA KESH
Mercedes W210 E220d 70kw 95konja
Servisiran komplet ulje so site filtri i predni plocki.
Klima ispravna ladi perfektno
Classic nivo na oprema.
Vo odlicna sosotojba bez dodatni vlozuvanja .Vredi da se vidi.
Zamena samo za kola nad 2003 godina moze i kabriolet so moja doplata.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 FILIP

Потврден огласувач