Logo

PEZO 206 PLUS

Број на оглас: 3293940 | Објавен на: 21.01.2020, 06:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2012

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ekstra sostojba
1.1 benzin
Setvisna kniska 2 kluca
Servisirano
Plateni davacki do registracia
Nikakov vlog vo nego

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач