Logo

Bandaz r 14 za punto 2 so guma odlicen 4 srafa

Број на оглас: 3293988 | Објавен на: 18.07.2019, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.350 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Guma pireli 165 70 14
So 4 srafa za fiat
Pracam po kargo
5 1/2 j×14h2

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач