1 / 3
Хидрофор
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.06.2019 12:04

Прилеп / Прилеп

хидрофор користен 1 година
потполно автоматизиран со 100 литарски сад за вода.

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
078408987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам