Logo

Fiat Multipla 1.9 Jtd 77kw

Број на оглас: 3294385 | Објавен на: 07.09.2019, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Fiat

Модел: Multipla

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava multipla kolata ima problem so senzor za pritisok na nafta tesko pali izminata registracija
1.9 Jtd 105 ps 230.000 km realni motorot raboti odlicno klima ispravna poveke inf 078697756

  Валандово

Прати Е-Маил

  Tome

Потврден огласувач