Logo

Lada niva

Број на оглас: 3294730 | Објавен на: 01.08.2020, 22:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo dobra sostojba ima po široko servis napraen može zamena so moja doplata ista firma

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 ESHTON. Tetova Tetovo