Logo

Audi A6 SW 3.0d

Број на оглас: 3294771 | Објавен на: 14.06.2019, 01:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 110000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 19.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODADENA..Se prodava audi a6 sw 2014 godina od prv gazda ima pominato 110.000km ...za povejke info kontaktirajteme ...bez zameni ..na italianski tablici..kolata momentalno se naojga vo italija..okulu cenata ima prostor za dogovor telefon:+393286373636

  Валандово

Прати Е-Маил

  Gjorgi

Потврден огласувач