Logo

Bmw x5 4.4i

Број на оглас: 3294773 | Објавен на: 14.06.2019, 01:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2004

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 320 kw / 435 ks

Цена: 2.800 €
3.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw x5 2004 godina 4.4 benzinac so desen volan..kolata momentalno se naojga vo italia ..za povejke info kontaktirajteme

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gjorgi

Потврден огласувач