Logo

Mercedes c 200cdi vo odlicna sosrojba

Број на оглас: 3294809 | Објавен на: 04.07.2019, 07:30
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 200

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Komplet servisi napraveni zdrav i ne izvozen mercedes cena za kes 3300e posledno

  Валандово

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач