Logo

KAVADARCI PLACEVI MOKLISTE NAD VATASKATA BRANA

Број на оглас: 3294851 | Објавен на: 10.07.2020, 13:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 9 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


PRODAVAM PLACEVI VO MOKLISTE NA POVECE LOKACII broj na katastarska parcela :2890 : 2891 :2892::3149/2 : 3259 : 3260 3342/3:
CENATA E RAZLICNA INF. NA TEL .075 887 992 HRISTIJAN.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Lazo

Потврден огласувач