Logo

ASrock 110 PRO BTC NOVA maticna ploca

Број на оглас: 3295070 | Објавен на: 02.08.2020, 05:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


MINING ASrock 110PRO btc nova maticna ploca ne aktivirana uste , so proceror i 4gb ddr4 ram memorija

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mikica

Потврден огласувач