Logo

4 wc šolji vo odlična sostojba

Број на оглас: 3295217 | Објавен на: 21.10.2019, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / WC шољи

Вид на оглас: Се продава


Povolno...sega se ušte 2😊

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Vlatko

Потврден огласувач