Logo

Mercedes B.160.benzin

Број на оглас: 3295360 | Објавен на: 22.09.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 180

Година: 2012

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 95 kw / 129 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 13.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema registriran.zelen karton.zimski.gumi.Može zamena za pomalo.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Alaedin ismaili

Потврден огласувач