Logo

SET ZA REPARIRANJE NA DEFRENCIJAL ZA BMW 118D

Број на оглас: 3295372 | Објавен на: 20.11.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 118D

Tип на делови: Лагери

Цена: 195 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SET ZA REPARIRANJE NA DEFRENCIJAL LAGERI KOMPLET SO SEMERIZI I DIKTONI ZA BMW 118 D

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач