Logo

Toyota auris 2.0 dizel perfektna

Број на оглас: 3295418 | Објавен на: 17.08.2019, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Auris

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Цена: 4.800 €
5.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e so original km. vo odlicna sostojba. Napraven komplet servis originalna servisna kniska.Oprema ful klima....

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Ace

Потврден огласувач