Logo

Се изнајмува Вила ”Санде Шумаро”"

Број на оглас: 3295425 | Објавен на: 26.03.2020, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 500 m²

Тип на домот: Вила

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација: Југоисток

Адреса: Беровско езеро

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Вила ”Санде Шумаро” се наоѓа на прекрасно место над хотелот ”Вип” на само 180 метри од Беровското Езеро со преубав поглед кон езерото.Вилата е лоцирана во областа Фета во сопственост на Лазаревски Александар и располага со шест легла на два спрата. Објектот располага со посебна летна кујна, дневен престој, две купатила, кабловска и интернет и сопствен паркинг за пет возила. Во пространиот двор може да приготвувате храна на скара да ја користите фурната за печење на домашен леб.Во договор со домашните можете да добиете домашна храна и да уживате во шумските плодови од околината. Затскриена во густата борова шума, со поглед на Беровско Езеро ќе најдете идеално место за пријатен одмор и рекреација.

Цена по договор
Број за контакт: 075 235 118, 078 460 887,071 296 991 075 230 602

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 zdravko