Logo

Polovni gumi uvezeni od Svajcaria, site dimenzii.

Број на оглас: 3295560 | Објавен на: 14.11.2019, 08:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam polovni gumi uvezeni od Svajcaria, site dimenzii. So povolni ceni od 800 den. 072585027 8

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Mimi

Потврден огласувач