Logo

ТРОСОБЕН СТАН ВО ГАРНИЗОН

Број на оглас: 3295613 | Објавен на: 05.07.2020, 23:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 72 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Полу наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југозапад

Адреса: Илинденска Б-3/13 Куманово

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам трособен стан во строг центар, локалитет „Гарнизон“, најмала зграда, на одлична локација, со одличен распоред. Документацијата е уредна. Цена по договор.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Ivica

Потврден огласувач