Logo

Ford Fiesta

Број на оглас: 3295961 | Објавен на: 17.07.2019, 12:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2007

Гориво: Бензин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ford fiesta proiz 2007god vo odlicna sostojba so napraven kompleten servis so nov akomulator i 4 novi gumi so realni kilometri kupena od prv gazda.kolata ne e uvezuvana info 078/417-156

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kamion

Потврден огласувач