Logo

SE PRODAVA MENUVA PEZO 206 PEUGEOT 206 1.4 KLIMA

Број на оглас: 3296017 | Објавен на: 13.07.2019, 16:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 1.550 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA PEZO 206 1.4 BENZIN
REG DO 6 2020
NOVI GUMI
SERVISIRAN
KLIMA ISPRAVNA
SERVO
CENTRALNO
AIRBAG
ABS
MOZE ZAMENA
VOZILOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA
BARAJTE NA VIBER SAMO
078 341 696

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 ZIVKO

Потврден огласувач