Logo

Manzetni za poluosovini za VW Buba

Број на оглас: 3296229 | Објавен на: 18.10.2019, 14:07
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam manzetni za poluosovini za VW Buba, komplet so stegi i strafovi, marka SWAG, made in Germany, imam uste 2 parcinja

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Angel

Потврден огласувач