Logo

Guma kaj racna kocnica za VW Buba

Број на оглас: 3296234 | Објавен на: 10.10.2019, 06:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 800 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam nova guma kaj racnata kocnica za VW Buba, stari modeli, JOPEX, ili moze za zamena za radio na baterii ili koe ima vgradeno baterija moze i so moja doplata

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Angel

Потврден огласувач