Logo

Se Prodava Kumplug i Lamela

Број на оглас: 3296272 | Објавен на: 30.06.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Glicerinski Kumlug lager i Lamela zdrava marka luk izvadeni se proadi ostetana potisna

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач