Logo

Se Prodava Bosh Pumpa

Број на оглас: 3296277 | Објавен на: 30.06.2020, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava Bosh Pumpa izvadena od golf 4 81kw 110ks

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач