Logo

Шофершајбна

Број на оглас: 3296407 | Објавен на: 19.10.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220 Репоња

Tип на делови: Стакло и додатоци /Прозореци

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Предна и задна. Мислам дека беше модел од 1969 год

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Елизабета К. Костиќ

Потврден огласувач