Logo

MERCEDES A170CDI

Број на оглас: 3296585 | Објавен на: 02.06.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 170

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes A170 CDI od oprema poseduva Klima elektrika na prozori I retrovizori vebasto air beg aluminiumski bandazi novi gumi napraven sevris ulje filter za nafta filter za ulje filter za vozduh filter polen smeneto roleri na pk kais sajmna na alternator lager na klima registriran do juli 2020 odlicno za vozaci pocetnici

 Кратово

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач