Logo

Продавам 4 гуми UNIROYAL Rain Expert 3 165/70 R14 81T

Број на оглас: 3296647 | Објавен на: 18.07.2019, 17:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам 4 половни летни гуми UNIROYAL Rain Expert 3 165/70 R14 81T цена за сите 2000 денари

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Ангел

Потврден огласувач