Logo

TRUVA 150cc MK SOBAKAJNA

Број на оглас: 3296664 | Објавен на: 20.09.2019, 13:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2004

Модел: TRUVA 150cc novi delovi mk dokumenti

Километри: 90000

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


truva 150cc pali vozi mk sobakajna novi delovi 079248948 cena za kes samo 8iladi prefrlok na lice mesto

  Валандово

Прати Е-Маил

  daniel

Потврден огласувач